تعمیر اتو بکو

تعمیر اتو بکو

 تعمیر اتو بکو

 

تعمیر اتو بکو

تعمیر اتو بکو

تعمیر اتو بکو توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات اتو بکو در تهران در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر نمایندگی تعمیرات اتو بکو هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرات اتو بکو، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

نمایندگی اتو پرس بکو در تهران

 

تعمیر اتو بکو در منزل شما طبق ضوابط زیر انجام میگردد :

 • اگر محصول بکو شما غیر قابل حمل باید تعمیرکار لوازم خانگی بکو در محل به عیب یابی میپردازد.
 • اگر محصول بکو شما کوچک یا قابل حمل میباشد ، بعد از تماس شما با نمایندگی بکو، پیک کارگاه در محل شما جهت تحویل دستگاه حاضر میشود.

تکنسین های نمایندگی تعمیرات اتو بکو بعد از تماس مراجعه کننده در کمترین زمان و منطبق بر وقت تعیین شده توسط شما در منزل و یا مکان مورد نظر حاظر شده ، دستگاه معیوب را در اسرع وقت بررسی کرده و اقدام به تعمیر آن می نمایند.

طی تعمیر دستگاه ، سعی نمایندگی تعمیرات اتو پرس بکو در محل بر تعمیر قطعه ی معیوب خواهد بود و تا حد ممکن از تعویض آن پرهیز می کنند. زیرا ممکن است تنها با تعمیر یک قطعه، دستگاه تعمیر شده و تا مدت ها به صورت درست و دقیق کار کند که این امر در کاهش هزینه های ناشی از تعمیر اتو بکو موثر است.

جرم گیری اتو پرس بکو

 

رسوب زدایی اتو پرس، عمر مفید دستگاه شما را نیز افزایش خواهد داد. وجود رسوب و کثیفی در محفظه‌های اتوپرس باعث این می‌شود که بخار با فشار کمتری به لباس و یا پارچه‌ی درحال اتو شدن افشانه شود و در حقیقت بازدهی که توقع داریم از یک اتوپرس و اتوبخار ببینیم را شاهد نباشیم.

ولی با یک جرم ‌گیری ساده می ‌توان به خوبی و با بخار کافی لباس را اتو کرد و عمر مفیدی دستگاه را افزایش داد. همچنین با این کار، احتمال لک افتادن بر روی لباس‌های خود را به صفر می ‌رسانید. جرم گیری اتو پرس، علاوه بر عملکرد بهتر اتوپرس، بهنیه ‌سازی مصرف برق و حفظ انرژی را به دنبال خواهد داشت.

علت بخار ندادن اتو پرس بکو

بررسی دلایل بخار ندادن اتو پرس

 1. مخزن آب به درستی وصل نیست
 2. اتمام آب مخزن موجب بخار ندادن اتوپرس می شود
 3. درجه حرارت پایین
 4. استفاده مرتب از دستگاه
 5. نقص فنی
 6. اشباع شدن فیلتر
 7. مخزن آب به درستی وصل نیست

دفترچه راهنمای اتو پرس بکو

بکو نامی آشنا برای کاربران یارانی است. این برند اکنون سال های زیادی است که در سبد لوازم خانگی خانوارهای ایرانی جا باز کرده است.

از بکو به دلیل موتورهای قدرتمندی که دارد می توانید برای اتو زدن هر نوع لباسی استفاده نمایید. نشانگرهای ویژه ای هم بر روی اتو پرس های این برند برای نمایش میزان آب، دما و بخار وجود دارد که باید به آنها نیز دقت داشته باشید.

طرز استفاده از اتو پرس برای از بین بردن چین و چروک

طرز استفاده از اتو پرس برای از بین بردن چین و چروک به شرح زیر است:

 • برای اینکه چین و چروک لباس ها کاملا از بین برود سعی کنید چند بار پشت سر هم و با فاصله چند ثانیه روی آنها را بخار بگیرید.
 • حتما در جهت درست لباس ها را قرار دهید.

تعمیر پمپ اتو بخار بکو

پمپ اتو آب را از مخزن به کف حرارتی انتقال می دهد. پمپ دستگاه شامل قطعاتی از جمله بوبین، سوپاپ ها، اورینگ ها و قطعات دیگر می باشد.

چنانچه هر یک از قطعات داخلی پمپ به مشکل بخورد، برای اتو مشکلاتی مانند بخار نکردن و یا کم بخار کردن به وجود می آید.

دلیل اصلی که موجب به وجود آمدن مشکل برای پمپ اتو می شود، استفاده نکردن از آب مقطر است. به دلیل اینکه آب شهری و یا جوشیده دارای املاح معدنی از جمله کلر، پتاسیم، منگنز و فلوراید است که با جوشیده شدن آب در پمپ ته نشین می شود و اثرات مخربی در این قطعه ایجاد می کند.

آموزش تعمیر اتو بخار بکو

اگر کمی اطلاعات فنی داشته باشید، حتما میدانید که علت روشن نشدن تمام دستگاه های برقی تقریبا یکسان است. اما اگه نمیدانید نگران نباشید. ما به شما میگوییم دلایل اصلی روشن نشدن اتو بخار، اتو پرس و اتو خشک چیست.

پس با صبر و حوصله به مطالعه بررسی علت های روشن نشدن اتو بپردازید؛ چرا که بسیاری از این دلایل را میتوانید به سادگی در منزل و بدون انتقال اتو به نمایندگی تعمیرات اتو بکو، عیب یابی و رفع عیب نمایید.

مهم ترین دلایل روشن نشدن اتو عبارتند از :

 • اشکال در پریز برق اتو
 • وجود اتصالی و قطعی در سیم های اتو
 • خرابی ترموستات
 • اشکال در فیوز حرارتی
 • خرابی برد الکترونیکی

تعمیر ترموستات اتو بکو

اگر ترموستات در هر دو نوع اتو بخار معمولی و مخزن دار دچار آسیب شود، اصلی ترین عملکرد اتو یعنی داغ شدن، مختل خواهد شد. در صورت خرابی ترموستات لازم است تنها آن را تعویض نمایید تا مشکل حل شود.

تعمیر المنت اتو بخار بکو

 

تعمیر اتو بکو

تعمیر اتو بکو

اگر اتوی مورد استفاده شما روشن میشود ولی هیچ تغییر دمایی نداشته باشد

 

اشکال به وجود آمده ناشی از سوختگی المنت می باشد بنابراین باید المنت یا کف اتو را تعویض کنیم

البته بهتر است که از قبل سیم هایی را که المنت نیز وصل شده را بررسی کنید در مواردی نیز این سیم ها قطع میشود و اتو هیچ گرمایی تولید نمیکند .

سیم های قطع شده را دوباره به المنت وصل کنید.

 

در صورت بروز مشکل در دستگاه اتوی بکو شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات اتو بکو به شماره تماس 77166615 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر اتو بکو شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر اتو بکو در تهران کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *