دسته‌بندی نشده

تعمیر لباسشویی الجی در محل مورد نظر شما

تعمیر لباسشویی الجی در محل مورد نظر شما

از آنجا که تعمیر ماشین های لباسشویی، نیازمند تخصص بالا است پس ما نیاز به تکنسین با تجربه در این زمینه داریم. پس به همین دلیل آچارتان را زمین بگذارید، و به جای آچار تلفن خود را بردارید تا با تماس گرفتن با همکاران ما  در زمینه تعمیر لباسشویی الجی در محل خرابی دستگاه خود را گزارش دهید. تعمیرات لباسشویی موضوعی نیست که بتوان به راحتی آن را برطرف کرد و تعمیر این وسیله نیاز به تخصص بالایی. در صورت نداشتن تخصص کافی برای برطرف کردن مشکل اقدام کردن شما به تعمیر تنها باعث آسیب بیشتر در لباسشویی میشود

 

تعمیرات تخصص ماشین لباسشویی ال جی توسط تعمیرگاه مجاز

نحوه ثبت سفارش برای تعمیر لباسشویی الجی در تعمیرگاه مجاز

 • شما دوستان عزیز میتوانید برای ثبث خرابی دستگاه خود به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز ثبت سفارش کنید.
 • بعد از ثبت خرابی دستگاه خود منتظر تماس کارشناسان ما باشید تا بعد از هماهنگ کردن با شما بهترین تکنسین در سطح تهران را برای برطرف کردن مشکل به محل مورد نظر شما اعزام کنند.
 • همچنین شما دوستان عزیز میتوانید با تماس گرفتن با شماره های ثبت شده تعمیرگاه در وبسایت پس از شرح دادن خرابی دستگاه خود مشاوره رایگان کارشناسان مارا به همراه داشته ابشید.
 • بعد از مشاوره گرفتن از کارشناسان ما میتوانید هماهنگی های لازم را انجام بدهید تا تکنسین متخصص مربوط به مشکل شما به محل مورد نظر شما مراجعه کند و مشکل شمارا برطرف کنند.

هزینه تعمیر لباسشویی الجی

یکی از موضوعاتی که دقدقه تمامی مراجعه کنندگان است این است که هزینه تعمیرات لباسشویی چقدر میشود. تعمیرکاران ماشین لباسشویی الجی در تعمیرگاه مجاز، پس ازاینکه دستگاه را مورد بررسی قرار دادند و عیب آن را پیدا کردند هزینه تقریبی راه شما اعلام میکنند. قیمتی که تکنسین های ما اعلام میکنند با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات اعلام میشود که در اولین مرحله تعین میکنند که دلیل ایراد موجود در لباسشویی چیست.

بعد از انجام دادن مراحل بالا، تعمیرکار متخصص مشخص میکند که برای برطرف کردن مشکل، چه اقداماتی باید انجام داد. تعمبر و یا تعویض هر کدام از قطعات هزینه مشخصی دارد و تصفیه کردن فیلترها هزینه زیادی ندارد. در صورتی هزینه تعمیرات لباسشویی الجی LG بالا میرود که یک یا چند قطعه باهم نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا کنند، زیرا در این شرایط، قیمت قطعه جدید نیز به هزینه تعمیرات لباسشویی الجی اضافه خواهد شد.

خدمات تخصصی و سرویس تعمیر لباسشویی الجی

تعمیرات تخصصی انواع لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک الجی، تعمیر و تعویض قطعات خراب لباسشویی الجی، برطرف کردن ایرادهای عملکردی لباسشویی الجی، برطرف کردن مشکل نشتی آب لباسشویی الجی، برطرف کردن روشن نشدن لباسشویی الجی، برطرف کردن برق داشتن بدنه لباسشویی ال جی ، تصفیه کردن فیلترها و لوله های تخلیه لباسشویی الجی، برطرف کردن مشکل تمیز نشدن لباس ها، برطرف کردن لرزرش لباسشویی الجی، تعمیر کردن کلیدهای از کار افتاده، تعمیر هیدروستات لباسشویی الجی، برطرف کردن جوش آمدن آب در لباسشویی، از بین بردن صداهای غیر عادی لباسشویی، تعمیر تخصصی بلبرینگ و دینام لباسشویی الجی، تغویض و یا تعمیر لباسشویی الجی، در صورت تعویض قطعه ای از رده خارج از قطعه ای اصلی به جای آن استفاده میکنیم، نصب و راه اندازی مجدد لباسشویی به صورت درست، تعمیرات در محل مورد نظر شما و … مواردی که گفته شد برخی از خدمات تتخصصی است که ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی الجی ارائه میدهیم.

برطرف کردن خطاهای ماشین لباسشویی الجی

یکی دیگر از خدمات ما در واحد تخصصی تعمیرات لباسشویی الجی، رفع ارورهای لباسشویی یا همان کدخطاهای لباسشویی الجی است. کد خطاهای انواع لباسشویی در واقع یک نوع هشدار هستند که وجود اختلال یا بروز مشکل در روند کاری آن ها را نشان می دهد.

معمولا لباسشویی ها وقتی کد خطا ارسال میکنند که درب لباسشوی بسته نشده است و یا یکی از عملکردهای لباسشویی به خوبی انجام نشده است. تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الجی به خوبی از این موضوع خبر دارند که هرکدام از کد خاطاها مربوط به کدام مشکل میشود و چگونه باید آن هارا برطرف کرد.

تعمیر شیر برقی لباسشویی الجی

شیر برقی در لباسشویی این وظیفه را بر عهده دارد که میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی را حین شستشو کنترل میکند. شیر برقی های که در لباسشویی به کار رفته به دو دسته شیر برقی آب سرد و شیر برقی آب گرم تقسیم میشود اما امروزه لباسشویی های مدرن تهنا یک شیر برقی آب سرد دارند. (در این لباسشویی های مدرن آب گرم لازم برای شستشوی لباس ها از طریق شیربرقی تهیه نمیشود، آب گرم در این مدل توسط هیتر لباسشویی گرم میشود).

خرابی شیر برقی لباسشویی الجی معمولا برای شیر برقی سرد اتفاق میافتد زیرا این امکان وجود دارد که آب سرد در مسیر شیر برقی یخ بزند. در صورت بروز این مشکل آبی که در لوله ها وجود دارد یخ زده، منبسط میشود و به همین دلیل لباسشویی دچار نشتی در شیر برقی میشود. مراجعه کنندگان سرویس مربوط به این دستگاه میتوانند با مراجعه کردن به این مرکز و تماس گرفتن با واحد پشتیبانی نمایندگی تعمیرلباسشویی الجی، تخصصی ترین سرویس های تعمیرلباسشویی، فروش و تعمیر از جمله تعویض و یا تعمیر شیر برقی لباسشویی الجی را درخواست کنید.

تعمیر موتور لباسشویی الجی

یکی دیگر از مشکلات رایج که در لباسشویی های الجی، رخ می دهد خرابی موتور لباسشویی الجی است. در صورتی که موتور لباسشویی دچار خرابی شود هیچ کدام از اجزای داخلی لباسشویی نمیتوانند فعالیت کنند و همین موضوع باعث میشود که از دستگاه نتوان استفاده کرد. صدای وزوز در لباسشویی معمولا با خرابی در موتور همراه است. صداها معمولا وقتی هنگامی شنیده میشود که موتور شروع به کار کردن میکند. تشخیص دادن این مسئله که تعمیر موتور لباسشویی الجی امکان دارد یا نه، نیاز دارد که توسط یک تکنسین متخصص انجام شود، زیرا بررسی کردن این قطعات نیاز به تخصص بالایی دارد.

در صورت عدم چرخش لباسشویی و عدم شستشوی لباس ها، عدم خشک شدن لباس ها و بروز مشکل در چرخه ی شستشو نشانه ی ی این است که وتور لباسشویی دچار مشکل و یا نیم سوز شده است. تکنسین های متخصص ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی الجی با بررسی ریز بینانه و عیب یابی تخصصی، عیب های مربوط به موتور لباسشویی الجی را شناسایی میکنند و مرحله ی تعمیر و یا تعویض موتور لباسشویی الجی بر اساس پارامترهای استاندارد را انجام دهند.

تعمیر برد لباسشویی الجی

از آنجا که برد لباسشویی الجی یکی از قطعات مهم در هر سیستم دیجیتالی بشمار میرود و در لباسشویی نیز به عنوان قلب تپنده لباسشویی شناخته میشود. و همین موضوع باعث میشود که در صورت خرابی برد لباسشویی تمامی برنامه های از پیش تعیین شده در لباسشویی مختل شوند. در صورت خرابی پنل جلویی لباسشویی و یا خاموشی ناگهانی لباسشویی در هنگام کار کرد نشان دهنده خرابی در بخش برد این دستگاه است. به همین دلیل گزینه نمایندگی مجاز الجی گزینه مناسبی جهت تعویض و یا تعمیر برد لباسشویی الجی است.

در ضمن کلیه مراحل مربوط به تعمیر لباسشویی ال جی در نمایندگی تعمیرگاه مجاز الجی توسط پارامتر استاندارد و اصولی انجام خواهد شد. این نمایندگی با همکاری با تکنسین های دوره دیده و با تجربه خود و استفاده کردن از قطعات اصلی در سیر تعویض فطعات لباسشویی، تمامی مشکلات فنی لباسشویی های الجی را با بالا ترین کیفیت برطرف میکند.

 • تعمیرات لباسشویی الجی در منزل

ریست کردن لباسشویی الجی

LG یکی از مرغوبترین و بهترین برند ها در تولید و طراحی انواع دستگاه های مدرن و کاربردی است. لباسشویی های الجی نیز از این محصولات شرکت الجی است که شامل این موضوع میشود و قابلیت بیار زیاد آن در سال های اخیر این دستگاه را به دستگاهی مدرن تبدیل کرده است. اما این امکان وجود دارد که این قابلیت ها دچار خرابی شوند. در برخی موارد بر اثر ولتاژ نا مناسب، لباسش بیش از اندازه و یا قطع و وصل شدن برق شهری، همین دلیل باعث میشود لباسشویی از ادامه کار باز مانده و متوقف میشود. در این مواقع یکی از راه حل های ساده برطرف مشکل ریست کردن لباسشویی الجی است که راه حل ساده ای برای راه اندازی دوباره لباسشویی است. البته به این موضوع توجه کنید که این روش در صورتی کاربردی است که مشکل دستگاه از آسیب ساختار قطعات آن نباشد.

در برخی از مدل های لباسشویی دکمه ریست تهیه شده است. در صورتی که لباسشویی شنا دارای دکمه ریست است میتوانید به راحتی با فشار دادن دکمه ریست دستگاه را ریست کنیم. در لباسشویی هایی که فاقد این دکمه هستند باید با استفاده کردن از کلیداتصال برق لباسشویی دستگاه را ریست کنید. در صورت مداوم بودن اختلالات لباسشویی بعد از ریست کردن آن، باید به فکر تعمیرات آن باشید. نمایندگی تعمیر لباسشویی الجی آماده ارائه خدمات جهت بازیابی کامل کارکرد ماشین لباسشویی الجی است.

خدمات دیگر تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ال جی

 • تعمیر ماکروفر ال جی
 • تعمیرظرفشویی الجی
 • تعمیر اجاق گاز الجی
 • تعمیر ساید ال جی
 • تعمیر جاروبرقی الجی
 • و…

تعمیر المنت لباسشویی الجی

وظیفه المنت لباسشویی الجی این است که آب موجود در دستگاه را برای شستشو گرم کند. شکل ظاهری این قطعه معمولا در تمامی دستگاه ها یکی است اما در توان این قطعه با توجه به قدرت لباسشویی که متفاوت است، در تمامی مدل ها فرق میکند. خرابی المنت ماشین لباسشویی، باعث میشود که آب گرم مورد نیاز در دستگاه تهیه نشود که همین موضوع باعث شسته شدن لباس ها به صورت بی کیفیت است. برای فهمیدن خرابی المنت با د به ارور ظاهر شده و یا خوب شسته نشدن لباس ها توجه کنیم.

شما مراجعه کنندگان گرامی در صورت نیاز به سرویس های مربوط با تعمیر انواع لباسشویی الجی میتوانید از طریق ذاه های ارتباطی ثبت شده در سایت با کارشناسان نمایندگی تعمیرات الجی تماس بگیرید. تکنسین های ما پس از تماس شما، هماهنگی لازم را انجام می دهند و جهت تعمیر لباسشوی در محل شما حضور پیدا میکنند.

تعمیر سوئیچ درب لباسشویی الجی

میکروسوئیچ ها همان سوئیچ درب لباسشویی، یکی از اصلی ترین اجزای لباسشویی است که با نقش امنیتی که دارد، باز و بسته بودن درب دستگاه را کنترل خواهد کرد. خراب بودن میکروسوئیچ لباسشویی الجی میتواند مانع از بسته شدن درب سیستم شود و همین موضوع باعث میشود کارایی کلی لباسشویی از بین برود.

برای اینکه بتوانیم میکروسوئیچ لباسشویی الجی را تعمیر کنیم، باید درب دستگاه را باز کنیم، لاستیک آن را جدا کنیم و پس از آن فنر بیرونی دور درب آزاد شود. در صورتی که خرابی در این قطعه از لباسشویی غیر قابل تعمیر باشد، تکنسین های ما در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الجی آن را با نمونه مشابه این لباسشویی تعوض می نمایند تا عملکرد لباسشویی بازیابی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *